Zjedz do syta w Totomato z Pańską Skórką i Zomato [KONKURS!]

W Warszawie lubimy dobrze zjeść – a ostatnio coraz chętniej jemy zdrowo, ekologicznie i zielono. Dlatego Pańska Skórka wspólnie z serwisem Zomato ma dla Was pierwszy (ale nie ostatni!) wspólny konkurs!

Zabierzemy Was do restauracji „Totomato” przy ul. Pięknej 28/34, a tam będziecie mogli spróbować dań zdrowych i ekologicznych – to nie tylko slogan reklamowy restauracji: byliśmy, sprawdziliśmy, jedzenie naprawdę godne jest polecenia! Mamy dla Was dwa vouchery, dzięki którym na pewno nie wyjdziecie z „Totomato” głodni. Niezależnie od tego, czy jesteście weganami, wegetarianami, czy preferujecie kuchnię mięsną.

Co trzeba zrobić? Zadanie jest bardzo proste. Ponieważ restauracja „Totomato” zaprasza od południa (np. na pyszne zestawy lunchowe), to – o ile nie możecie akurat pospać do 11:30, warto zjeść dobre, pożywne śniadanie. Ale nie ma tak łatwo – musi to być śniadanie z warszawskim charakterem! Podzielcie się z nami swoimi pomysłami śniadaniowymi – możecie umieszczać przepisy lub „jadłospisy” w komentarzach pod tym wpisem, możecie też wrzucić zdjęcie warszawskiego śniadania na Instagram (ale wówczas pamiętajcie koniecznie, aby otagować nas @PanskaSkorka i użyć hashtagów #PanskaSkorka oraz #Zomato – tylko takie zdjęcia biorą udział w konkursie).

Wyniki ogłosimy we środę 27 stycznia, a tymczasem dowiedzcie się więcej o „Totomato”!

Smacznego, czekamy na Wasze przepisy i zdjęcia! :)

Co sądzisz? Skomentuj!