Żarcie na kółkach: start sezonu + KONKURS

Ahoj pasibrzuchy!

O tym, że zima i brak światła słonecznego wpływają na organizm wiemy wszyscy. Więcej śpimy i jemy, mniej się ruszamy. Sztuczne oświetlenie jest zbyt słabe, by zrekompensować niedobór promieni słonecznych. W dni wolne siedzimy w zamkniętych pomieszczeniach i zazwyczaj popadamy w delikatną melancholię zmieszaną z tęsknotą za latem. Już sama myśl o tym, żeby wyruszyć w rejs po warszawskich portach gastronomicznych zimową porą sprawia, że mamy ochotę otulić się cieplej grubym kocem i zapaść w stan hibernacji.

Na szczęście zima już za nami! Nareszcie przyszedł czas, aby nadrobić zaległości i wylec na rozświetlone wiosennym słońcem trotuary. Czy jest coś co lepiej zaostrza apetyt niż świeże powietrze? W Pańskiej Skórce wiemy, że wówcza na głód rozwiązanie jest jedno – „Żarcie na kółkach”.

W nadchodzącym ciepłym sezonie organizatorzy szykują sporo niespodzianek, ale przede wszystkim nie zabraknie tego, co tak kochacie, czyli najlepszego jedzenia z super fajnych samochodów.Żarcie na kółkach startuje wielkim zlotem food trucków przy Stadionie Narodowym, który odbędzie się w najbliższą sobotę i niedzielę (9-10 kwietnia 2016).

Ale hola, hola! Nie bylibyśmy najlepszym blogiem o Warszawie, gdyby w tym wpisem nie znalazł się mały konkurs, w którym do wygrania będą3 vouchery na imprezę, dzięki którym będziecie mogli napełnić swoje brzuchy.

Wystarczy odpowiedzieć na blogu pytanie: Które miejsce w Warszawie najlepiej się nadaje na iście królewski piknik i dlaczego?

Na odpowiedzi czekamy do piątku do 15.00! Komentarze możecie zostawiać tu na stronie, ale również na naszym fejsbuku.

12823339_892971760801325_187814122900543922_o

Co sądzisz? Skomentuj!