Żarcie na kółkach: KONKURS

W najbliższy weekend kolejna edycja Żarcia Na Kółkach, a my jak zawsze mamy dla Was konkurs z karnetami na sobotnio niedzielną wyżerkę :) Ale zanim ogłoszę zasady konkursu kilka słów o samym evencie, bo będzie się działo.

Oprócz kilkudziesięciu szamowozów odbędzie się wręczenie nagród laureatom plebiscytu Gazety Wyborczej Warszawska Pyza 2015. Do finału zakwalifikowało się pięć miejscówek ze street foodem. Całą piątkę dokładnie przetestuje jury w składzie: Małgosia Minta, Maciej Nowak, Grzesiek Łapanowski i Ten Typ Mes. Będzie przyznana też nagroda publiczności, głosowanie trwa do piątku do końca dnia.

Kolejna atrakcja to kolejny plebiscyt :) Tym razem poprzez aplikację Going. będziecie mogli zagłosować ze swojego smartfona/tableta na Najlepsze Żarcie Na Kółkach 2015! To będzie smaczna rywalizacja :)

To teraz czas na nasz KONKURS! Szybki i łatwy. Macie czas do jutra (piątek 10.07) do 11:00. Napiszcie króciutko, który gastrowóz jest Waszym ulubionym i dlaczego :) Odpowiedzi poproszę w komentarzach tutaj albo na naszym FANPEJDŻU. Redakcja PS wybierzy trzy osoby, które otrzymają karnety na pięć różnych dań od ŻNK. Powodzenia :)

 

-1

Fot.: Pitaparty

Co sądzisz? Skomentuj!