Święta dla wszystkich

Dziś Mikołajki. Święty Mikołaj przynosi prezenty  grzecznym dzieciom. Prawdziwy podarunek stolica dostała jednak od Sebastiana Kalety, który całym sercem martwi się o Warszawę.

Zatroskany radny donosi na swoim profilu twitterowym: „Święta Bożego Narodzenia Warszawa reklamuje symbolem, który przypomina stosowany w kulturze islamu półksiężyc (hilal). Rozumiem, że intencją było, by ważne chrześcijańskie święto pokazać jako świeckie ale chyba nie wyszło…”. Faktycznie, nie wyszło Panie Sebastianie. Trudno się z tym spostrzeżeniem nie zgodzić. Jakiś ten plakat mało bożonarodzeniowy, a za to bardzo islamski. Tak obco wygląda, niepolsko.

Panie Sebastianie, prosimy jednak się nie obawiać! Są w Polsce ludzie, którzy podzielają Pana zdanie. Spieszymy donieść, że stolica nieustannie się zmienia. Niektóre zmiany zaszły zaś za daleko. Widzieliśmy na własne oczy. Tak było, nie zmyślamy. Inwazję na ulicach Warszawy rozpoczęli muzułmańscy dostawcy jedzenia i to w dodatku cykliści. Już Krzysztof Bosak o tym mówił. Nie dość, że rozwożą potrawy halal to jeszcze zabierają miejsce na drodze samochodom. Jak uczciwy warszawski kierowca ma zachować spokój jeśli co sto metrów zajeżdża mu drogę rowerzysta z horrendalnie wielkim zielonym pudłem na plecach?

Panie Sebastianie! Wiemy, że Pan jest dla nas, dlatego wołamy o pomoc. Dziś rano była mgła. Popołudniu trochę się rozjaśniło, i co? Warszawa zmieniła oblicze! Musi Pan coś na to poradzić. Zaniepokojeni czytelnicy naszego bloga przysłali nam zdjęcia. Nie poznajemy naszego miasta. To już nie Warszawa, a Dar-el-Beer-Szewa! Półksiężyce są wszędzie. Nie wiemy co czynić. Proszę pomóc nam powstrzymać islamizację Warszawy! Owszem zdarzało się nam zjeść kebab na grubym cieście o czwartej nad ranem, ale zawsze z kurczakiem. Niech zaniesie Pan nasze wołanie na Wiejską! Inaczej Bożego Narodzenia nie będzie! Normalnie nam je zabiorą!

Panie Sebastianie! Jeśli nie podejmie Pan działań, Warszawa zostanie taka już na zawsze. Nieodwracalnie. Nie może pozwolić Pan na to, żeby z miasta multi-kulti przeobraziła się w jednobarwny monolit. Chcemy by Święta były dla wszystkich, dlatego prosimy działać szybko, Panie Sebastianie. Inaczej nie przywrócimy Warszawie jej dawnego oblicza.

Ale my wierzymy, Panie Sebastianie, że Panu się uda, bo w końcu Inszallah! Wszystko w rękach Boga!

Co sądzisz? Skomentuj!