Pomóż Nepalowi razem z Kryzysem i Klubem Fugazi

W piątek w powracającym do warszawskiego pejzażu klubie „Fugazi” odbędzie się koncert wyjątkowy pod względem muzyki i celu. Wybitni artyści, z legendarnym zespołem Kryzys (tym razem we wzmocnionej odsłonie – wspólnie z Muńkiem Staszczykiem) na czele postanowili wesprzeć nepalską wioskę Shyabrubesi. Wy też możecie przyłączyć się do tej inicjatywy!

Wioska Shyabrubesi, która została doszczętnie zniszczona w czasie kwietniowego trzęsienia ziemi, to miejsce o szczególnych więzach z Polską i Warszawą – to tutaj od 2009 działała założona przez naszych rodaków Społeczna Piekarnia, której dochody przeznaczane były w całości na pomoc mieszkańcom wioski. Po kataklizmie piekarnia – jak i cała wioska – przestała istnieć. Dlatego Pańska Skórka z ogromną energią i wiarą w sukces projektu patronuje akcji zbierania funduszy na pomoc Shyabrubesi.

Już w najbliższy piątek w „Fugazi” wystąpi prawdziwa mieszanka wybuchowa – na scenie sali koncertowej zagrają:

  • ThEE L-Ov-EE komando
  • Florence Jenkins Project
  • Uzza
  • Brak Czasu
  • Kryzys / gościnnie Muniek (T-Love)

A na tarasie (lub w sali barowej, zależnie od pogody) pojawi się także Bloco Central.

Jeśli chcesz posłuchać dobrej muzyki i wesprzeć Nepalczyków (oraz działających tam społecznie Polaków) – przyjdź koniecznie 26 czerwca do „Fugazi”. Impreza rozpoczyna się o 19:00, a bilety w cenie 20 zł dostępne są w dniu koncertu (kasa otwarta od 14:00).

Strona wydarzenia na FB – kliknij, dołącz, udostępnij.

plakatnepal

 

Co sądzisz? Skomentuj!