Pańska Naturka, czyli drugie urodziny Pańskiej Skórki – relacja i podziękowania

Chwilę zajęło nam dojście do siebie po tak hucznym świętowaniu naszych drugich urodzin, ale jesteśmy już gotowi, by zdać Wam relację z naszej imprezy oraz podziękować wszystkim, którzy tego dnia czynili magię.

Chcielibyśmy zacząć od podziękowań dla wszystkich osób, które bez których organizacja takiego przedsięwzięcia byłaby niemożliwa:

Wszystkim, którzy przyszli świętować z nami nasze drugie urodziny!

1. Prochowni Żoliborz – za udostępnienie nam swojego lokalu wraz z przyległościami, dzięku czemu mogliśmy świętować urodziny w klimatycznym miejscu, za wyrozumiałość i otwartość na nasze szalone pomysły oraz wszelką pomoc. Jesteście wspaniali!

2. Wszystkim zaproszonym gościom, którzy sprawili, że ta impreza była wyjątkowa:

Za spacery: Grzegorzowi Mice z Warszawski Modernizm 1905 – 1939 i Bartkowi Wancerzowi z Warszawy Historia Ukryta

Za warsztaty: Stowarzyszeniu Gwara Warszawska,

Za literackie wystąpienia: Pawłowi Duninowi-Wąsowiczowi oraz młodym poetom – Natalii Malek, Grzegorzowi Bruszewskemu i Mateuszowi Andale,

Za performens oraz wszelką pomoc: Magdalenie Angulskiej i Justynie Łoś,

Za koncerty: Duetowi Sentymentalnemu, Jazz Duo Tadeusz Czechak & Zbigniew Jaremko oraz Pokusie.

  1. Wszystkim wystawcom, którzy uświetnili nasz kiermasz antykwaryczno-winylowy.
  2.  Naszym przyjaciołom z: Śledź po warszawsku, Okno na Warszawę, Portal Warszawski, Polityka Warszawska za pomoc w wybraniu najlepszych warszawskich inicjatyw.
  1. Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy za udostępnienie nam książek do naszej czytelni plenerowej.
  1. Urzędowi Dzielnicy Żoliborz za wsparcie organizacji imprezy i udostepnienie nam parku Żeromskiego.

Szczególnie zaś dziękujemy dwóm wspaniałym dziewczynom, współorganizatorkom naszych urodzin – Karolinie Kamińskiej i Aleksandrze Kardaczyńskiej. Karolina wkręciła się do tego stopnia, że już z nami zostanie. Jej teksty możecie przeczytać tutaj.

Gratulujemy także zwycięzcom i zwyciężczyniom Nagrody Pańskiej Skórki – akcji Adpotuj Warszawiaka, którą organizowało Schronisko na Paluchu, Gazeciarzowi Warszawskiemu oraz festiwalowi Street Art Doping na Pradze.
Było #elegancko. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy do oglądania galerii imprezy. Widzimy się za rok!

Co sądzisz? Skomentuj!