PAŃSKA KULTURKA #88

Mimo, że Warszawiacy wydają się w większości wyemigrować na trójmiejskie plaże, to mamy kilka propozycji dla tych, którzy delektują się początkiem lipca w Warszawie! Zapraszamy na kolejną edycję Pańskiej Kulturki :)

PIĄTEK – 1 LIPCA
Na dobry początek zapraszamy do The Cool Cat na Solcu na imprezę „Prints & Beats & Food & Beverages & Viper Sniper”. The Cool Cat wypełni się ilustracjami, grafikami, sitodrukami, t-shirtami i innymi niespodziankami! Oczywiście w towarzystwie najlepszych dźwięków.

SOBOTA – 2 LIPCA

Już 2 i 3 lipca odbędzie się Wielka Wyprzedaż w Bookoff: w księgarni fotograficznej przy Ogrodowej, w księgarni przy Muzeum Sztuki Nowoczesnej oraz w Cookoff przy Żelaznej! To świetna okazja, aby zakupić wiele dobrych tytułów artystycznych w przyzwoitych cenach.

W sobotę zapraszamy również do Baru Sportowego Agrykola na wieczorne Dype pres. DETROIT CLASSICS, czyli warszawscy Dj’e prezentują najlepszy dorobek amerykańskiego techno, w tym takich producentów jak Rick Wade, Omar S czy Kyle Hall. Zagrają: Mic Ostap (Recognition Records), MO (Recognition Records) oraz dype crew, czyli Qbs i Karol Nowak.

Również w sobotę w Klubojadalnii Eufemia odbędzie się impreza pod szyldem, a raczej bez: Bez Tytułu 9. Zaprezentowane zostaną ciekawe wizualizacje oraz najświeższe produkcje muzyki elektronicznej. Zagrają: Gizzy, Dolby, Serpent Holder oraz Vj Postkomunista.

NIEDZIELA – 3 LIPCA

Z kolei w Zachęcie w niedzielę odbędą się warsztaty dla rodziców z dziećmi: uczestnicy będą mieli za zadanie stworzyć własne obrazy przedstawiające jedzenie, używając przy tym naturalnych jadalnych składników!

WTOREK – 5 LIPCA

Z kolei we wtorek w Barze Sportowym Agrykola odbędzie się niezwykłe jam session dla bębniarzy oraz amatorów wszelakich „przeszkadzajek” :) Start o 21! A w Eufemii tego dnia rusza kino letnie Zachęty! Na pierwszy ogień „Skradziony balon (Ukradená vzducholod)” w reż. Karel Zeman z 1967 roku. W planach kolejne pokazy.

ŚRODA – 6 LIPCA

Już w środę w Rejsie, nowej miejscówce nad Wisłą, odbędzie się koncert zespołu BVRS. Ich kawałki to mieszanka folku, americany i indie rocka. Tych dwóch romantyków z pewnością porwą Was tego wieczoru!

CZWARTEK – 7 LIPCA

Tym razem na barce Wynurzenie  Polish Punks grają nie Punka!

Życzymy udanego weekendu i tygodnia!

Ekipa Pańskiej Kulturki

Co sądzisz? Skomentuj!