#KONKURS stop #KARNETY_JEDZENIOWE stop #ŻARCIE_NA_KÓŁKACH stop

Zwolnij! kilka posiłków lepiej się ułoży!

Przed nami weekend, podczas którego czekają nas najdłuższe dni w roku, więc radzimy delektować się każdą jego sekundą. Będziemy wolno chodzić, wolno myśleć i przede wszystkim wolno jeść. W najbliższą sobotę i niedzielę szykujemy się na Slow Weekend, którym będziemy rozpieszczać się przy Mińskiej 25 w Soho Factory.

Jedną z głównych atrakcji będzie strefa Slow Food, o którą zadba niezawodne Żarcie Na Kółkach. Wyselekcjonowana grupa czterdziestu jadłowozów postara się dogodzić każdemu! 

Z tej okazji Pańska Skórka ogłasza SZYBKI KONKURS, w którym do wygrania są TRZY KARNETY JEDZENIOWE. Zgłoszenia przyjmujemy do piątku (19.06.2015) do południa, a karnet wygrają trzy osoby, które w komentarzu pod tym postem napiszą:

KTÓRY WARSZAWSKI BAZAR JEST LUB BYŁ NAJLEPSZY I DLACZEGO? Najciekawszy opis wygrywa! Przypomnijcie sobie wszystkie bazarowe kiełby, sery, miody, warzywa, owoce, historie, niezapomniane smaki, gwar, ścisk, sprzedawców! 

Redakcja Pańskiej Skórki ogłosi zwycięzców w piątek do trzynastej. Lajki pod najfajniejszymi Waszym zdaniem zgłoszeniami z pewnością nie zaszkodzą, a mogą pomóc Redakcji w podjęciu ostatecznej decyzji.

 

Co sądzisz? Skomentuj!