Konkurs! Czytaj Pańską Skórkę i zgarnij koszulkę

Pierwsze upały już za nami, a kolejne niedługo. Jak wiadomo, taka spiekota w mieście to piekło – dlatego zrzucamy z siebie wierzchnie warstwy odzienia i zastanawiamy, jaką koszulkę założyć. Pańska Skórka przychodzi z pomocą!

Mamy dla Was 7 sztuk mocno warszawskich koszulek od TCity.pl – aby zdobyć jedną z nich, wystarczy wziąć udział w prostym konkursie. A my dzięki Waszym odpowiedziom dowiemy się więcej o tym, jakiej Pańskiej Skórki chcecie i w jakim smaku najbardziej Wam ona odpowiada :)

tcity3

Co trzeba zrobić? Nic trudnego, ale liczymy na ambitne podejście!

1. Przejrzyj Pańską Skórkę i przypomnij sobie, które z naszych tekstów zrobiły na Tobie największe wrażenie, które uważasz za najciekawsze, najważniejsze, najbardziej zaskakujące.

2. W komentarzu pod tym wpisem umieść tytuły 2 z nich z krótkim uzasadnieniem, dlaczego to właśnie one są Twoim zdaniem najlepszymi tekstami na naszym blogu.

3. W tym samym komentarzu napisz, jakie tematy lub rejony Warszawy powinny częściej gościć na łamach Pańskiej Skórki.

To wszystko :)

Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek 22.06 – będziecie mogli wybrać dowolną warszawską koszulkę z oferty TCity.pl (z zastrzeżeniem dostępności danego wzoru/rozmiaru w momencie zakończenia konkursu), która następnie trafi bezpośrednio do laureatki/laurata.

Do dzieła! Czekamy na Wasze komentarze – poznajmy się lepiej :)

tcity1Zobacz koszulki TCity, które możesz wygrać: męskie, damskie.

 

Co sądzisz? Skomentuj!