Domówka Pańskiej Skórki – relacja i podziękowania

Ufff… rekonwalescencja po naszej pierwszej urodzinowej „Domówce Pańskiej Skórki” powoli dobiega końca. Część z nas musiała, aż z tego powodu udać się na urlopy, część do sanatoriów, ale jesteśmy już z nową energią.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować:

  1. Wszystkim tym, którzy przyszli, aby świętować nasze urodziny. Naprawdę świetnie było poznać Was w świecie pozbawionym bitów, móc z Wami porozmawiać i dobrze się bawić do 6 nad ranem (tak! bo o tej godzinie wyszli ostatni goście, a niektórzy nawet pomogli nam sprzątać). Szacujemy że na naszą imprezę przyszło ok. 400 osób.
  2. Wszystkim uczestnikom debatyMiasto Jest Nasze, Stacji Muranów, Helenie Wawrzeniuk, Nowej Warszawie, przedstawicielowi Ratusza, Miasto Moje A W Nim i innym osobom, które aktywnie uczestniczyły w rozmowie, za świetną dyskusję pod tytułem „Warszawa niezrealizowanych marzeń”. Cieszymy się, że razem mogliśmy podzielić się naszymi marzeniami o Warszawie.
  3. Wszystkim miejskim aktywistom, którzy przyszli na imprezę, debatę, wręczenie nagród Pańskiej Skórki.
  4. Wszystkim blogerom z blogów Okno na Warszawę, Portal Warszawski, Śledź po Warszawsku, Za Winklem, Warszawski Zwiad za pomoc w wybraniu najlepszych warszawskich inicjatyw.
  5. ArtystomSuzia, Karol z Paula i Karol, Teściowa vel Czarna Sowa z Mokotowa (świetny debiut, brawo), Tlenek Jazzawy. Bez Was wszystkich nie byłoby tej imprezy!
  6. Państwomiasto za gościnę, cierpliwość i wspólną odsiecz, kiedy odwiedził nas starszy aspirant. Serio, mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy.
  7. GastronomiiRóżowa Krewetka, car city burger oraz Fresh Bike – macie świetne jedzenie i napoje, zawsze będziemy Was polecać.
  8. Żołądkowej Gorzkiej – dzięki za skrzynkę z magicznym napojem!

Jeszcze raz gratulujemy Miasto Jest Nasze, Pełnomocnik Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej i RWE / Miło Cię widzieć zwycięstwa w naszym plebiscycie.

Było #elegancko!

Jeszcze raz DZIĘ-KU-JE-MY i obiecujemy, że za rok będzie 2 razy huczniej. A póki co zapraszamy do oglądania galerii z imprezy.

Post użytkownika Pańska Skórka.

Wasze zdjęcia z #DomowkaPS na Instagramie:


Co sądzisz? Skomentuj!